W Rainbow jak w taniej linii – tylko lepiej bo z bagażem!

W Rainbow jak w taniej linii - tylko lepiej bo z bagażem!

Rainbow notuje kolejny rekordowy rok, ale nie zwalnia tempa w rozwijaniu dodatkowych usług. Właśnie uruchomił nowy system sprzedaży biletów czarterowych wzorowany na liniach lotniczych.

„Nasze ceny zaczynają się od 99 złotych za bilet w jedną stronę, przewidujemy pulę biletów do sprzedania na same przeloty w każdym z naszych czarterów na sezon letni i wzorujemy nasz system sprzedaży na liniach lotniczych promując pasażerów planujących zakup biletu z wyprzedzeniem – to zupełna nowość na rynku biur podróży w Polsce. Nikt do tej pory nie ma takiego systemu” – mówi Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu i PR w Rainbow.

Bilety są dostępne na stronie http://biletyczarterowe.r.pl – można kupić bilety w jedną stronę, na dowolną długość pobytu – jeśli tylko w tym dniu dostępny jest czarterowy przelot w dane miejsce. Teraz klienci, którzy nie chcą kupować całego pakietu i wolą sami planować wakacje zyskują dodatkową, bardzo szeroką ofertę kierunków, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla biur podróży. Co więcej nie muszą się ograniczać tygodniowym cyklem wyjazdów zorganizowanych – ich pobyt może być dowolnie długi, może również zaczynać się w jednym miejscu, a kończyć w zupełnie innym.

„Dajemy klientom pełną dowolność i elastyczność w planowaniu wakacji, to zupełnie nowa usługa którą docenią ci, którzy lubią samodzielność i realizację własnych planów wakacyjnych podróży” – dodaje Bratkowska.

W zeszłym roku Rainbow właściwie bez promocji sprzedał ponad 27 tys. biletów lotniczych, w tym roku liczy na wiele więcej ze względu na swoją nową politykę cenową.

„U nas bagaż jest w cenie biletu więc nasze ceny są konkurencją dla tanich przewoźników lotniczych, którzy może cenę wyjściową mają niską, ale opłaty za bagaż wysokie. Klienci zawsze sprawdzają i porównują kilka linii lotniczych i wiemy, że w tych porównaniach wypadamy korzystnie” – zaznacza Bratkowska.

Sprzedaż biletów ruszyła kilka dni temu, ceny zaczynają się od 99 złotych za bilet w jedną stronę na tak zwanych „pustych przelotach” które występują na początku i na końcu każdego sezonu na praktycznie każdym z letnich kierunków. Do krajów w basenie Morza Śródziemnego można kupić bilety już od 500 pln w obie strony (bagaż wliczony w cenę) – np. do Palermo na Sycylii czy do Barcelony na lotnisko Reus. Jeszcze taniej można polecieć nad Adriatyk – przelot do Rijeki z Warszawy to koszt zaledwie 400 złotych za osobę w obie strony z bagażem.

Poprzedni artykułNowości w podróżach do Norwegii. Prom Fjord Line po kompleksowej rozbudowie
Następny artykułTanie loty nie podcinają skrzydeł przewoźnikom autokarowym. Sieć połączeń się rozwija

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj