Sukces przedsprzedaży sezonu letniego w Rainbow. Lato 2018 aż 36,8% wzrostu!

Sukces przedsprzedaży sezonu letniego w Rainbow. Lato 2018 aż 36,8% wzrostu!

Rainbow podsumował wyniki przedsprzedaży sezonu Lato 2018 (wczasy, wycieczki realizowane kwiecień-październik 2018). To już kolejny rok, w którym touroperator osiągnął bardzo wysoki wzrost, który wynosi aż 36,8% w stosunku do wyników przedsprzedaży osiągniętych w poprzednim roku, z 64.295 rezerwacji do 87.962 rezerwacji.

 „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak dobrego wyniku naszej przedsprzedaży. Jesteśmy przekonani, że jest to zapowiedź kolejnego bardzo udanego sezonu. Szczególnie cieszy nas powrót popularności Turcji i Egiptu – dwóch najważniejszych od lat, zagranicznych kierunków letniego wypoczynku Polaków. Doskonale sprzedaje się również Grecja, która od kilku sezonów notuje rekordy rezerwacji. Widać także, że klienci już się przekonali, że wcześniejsze planowanie urlopów po prostu się opłaca, gdyż czekając do ostatniej chwili trudno znaleźć to co by się naprawdę chciało, a do tego ceny wcale nie są takie niskie, jak się mówi. Najlepsze oferty znikają najszybciej  i dlatego z roku na rok liczba rezerwacji w przedsprzedaży rośnie tak szybko”mówi Emilia Bratkowska, PR manager Rainbow.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, które kierunki cieszą się popularnością i odnotowują największą ilość rezerwacji. Pierwsza piątka wygląda następująco: Grecja, Riwiera Turecka, Bułgaria, Costa Brava i Albania. Widać więc absolutną dominację greckich wysp – stanowią one ponad 20% wszystkich rezerwacji letnich. Tym bardziej cieszy miejsce Riwiery Tureckiej oraz Costa Brava w pierwszej 5-tce popularności. W tym roku Rainbow trafił również z nowościami. Wprowadzone nowe kierunki wczasowe: Albania, Macedonia (Jezioro Ochrydzkie) oraz tunezyjska Djerba – cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Następny artykułLawinowe Centrum Treningowe PZU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj