Samochodem na lotnisko – co zrobić z autem na czas wyjazdu?

Planujesz wczasy lub wyjazd służbowy za granicę albo wybierasz się w podróż po Polsce samolotem? Na lotnisko możesz dojechać na kilka różnych sposobów. Jeśli cenisz sobie komfort i chcesz dotrzeć do terminalu portu lotniczego np. w Balicach w Krakowie własnym samochodem, zaplanuj wcześniej, gdzie będziesz mógł go bezpiecznie pozostawić na czas wyjazdu.

Dojazd do lotniska Balice

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z lotniska w krakowskich Balicach, w pierwszej kolejności musisz dowiedzieć się, jak do niego wygodnie dojechać z różnych miejsc w Polsce. Lotnisko Kraków Balice (Kraków Airport) znajduje się 11 km na zachód od centrum Krakowa, bezpośrednio przy drogach wojewódzkich oraz przy autostradzie A4. W znacznym stopniu ułatwia to dojazd samochodem z różnych części kraju. Pamiętaj, że w przypadku lotów czarterowych powinieneś stawić się w miejscu odprawy biletowo-bagażowej na co najmniej 2 godziny przed planowanym wylotem.

Co z samochodem?

Załóżmy, że dotarłeś już do lotniska Balice swoim samochodem. Pozostaje kwestia pozostawienia gdzieś swojego auta. Jeśli zdecydujesz się zrobić to przy drodze, w niestrzeżonym miejscu, będzie to nierozważny wybór. Możesz skorzystać natomiast z oferty, jaką składa turystom i podróżnym parking w Balicach. To IPK Balice, który jest położony bezpośrednio przy terminalach. Pozostawienie tam swojego auta będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego kierowcy.

Podczas poszukiwania miejsc parkingowych przy lotnisku warto zwrócić uwagę na położenie parkingu, na kompleksowość obsługi czy darmowy transfer na lotnisko i z lotniska na parking. Ważne jest też, czy parking jest dozorowany, ponieważ zwiększa to bezpieczeństwo pojazdu. W większości przypadków miejsce na parkingu możesz zarezerwować z wyprzedzeniem. Można czasem też skorzystać z usług dodatkowych, jak myjka, ładowanie akumulatora czy dopompowanie kół.

http://interparkingbalice.pl/

Poprzedni artykułLuksusowe domki nad morzem w Mielnie – idealne rozwiązanie na udany urlop
Następny artykułTanie pokoje a jakość hotelu – jak to jest?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj