Rabka-Zdrój – wyjątkowa miejscowość

Rabka-Zdrój to wyjątkowa miejscowość, w której miło spędzą czas osoby w każdym przedziale wiekowym! Z myślą o seniorach (oraz każdym kto ceni sobie komfort podróży), w Rabce-Zdrój funkcjonuje rzetelna firma przewozowa Misiek Taxi, dzięki której przemieszczanie się po miejscowości i jej okolicach staje się niezwykle wygodne i sprawne.

Ośrodki sanatoryjno-uzdrowiskowe w Rabce-Zdrój cieszą się znakomitą sławą w całej Polsce! Swoisty mikroklimat, jaki tworzy region, pozwala na dostęp do naturalnych zasobów wód mineralnych, a także maluje piękne niezapomniane krajobrazy. Uzdrowiska w Rabce-Zdrój to idealne destynacje dla osób potrzebujących rekonwalescencji i relaksu, a także dla palaczy tytoniu, alergików oraz tych, którzy borykają się z chorobami układu oddechowego. Osoby, które przebywają w uzdrowiskach, mogą skorzystać z usług Misiek Taxi, aby w komfortowych warunkach dotrzeć do miejsc rekreacyjnych położonych w większych odległościach od sanatorium.

Szczególnie uczęszczanym miejscem w Rabce-Zdrój jest wyjątkowa Tężnia Solankowa i Pijalnia Wód Mineralnych. Obiekt stanowią dwa drewniane pawilony; w jednym dostępny jest szeroki zakres wód leczniczych, a w drugim znajduje się tężnia – inhalatorium na otwartym powietrzu. Korzystający z tężni spacerują wokół umieszczonej w centrum pawilonu kolumny, z której wytryskuje solanka. Wdychanie solankowego aerozolu ma niezwykłe właściwości lecznicze. Po odprężającym spacerze w Tężni, warto również zapewnić odpoczynek swoim nogom i skorzystać z usług Misiek Taxi podczas dalszej podróży.

Dla wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia, Rabka-Zdrój oferuje aż dwa baseny kryte, z czego jeden wyposażony jest w bicze wodne oraz dysze masujące, a także jeden basen odkryty w sezonie letnim. To jednak nie wszystko! W Rabce-Zdrój można również zagrać w tenisa na świeżym powietrzu, na profesjonalnie przygotowanych kortach z trybunami dla widowni, kabinami dla zawodników i stanowiskami sędziowskimi. Po takim wysiłku, z pewnością zechcą Państwo w mgnieniu oka znaleźć się w miejscowej karczmie – nic prostszego! Misiek Taxi zapewni sprawny przejazd, aby jak najszybciej rozsmakowywać się w miejscowych potrawach.

Poprzedni artykułSłowackie Tatry Wysokie, odkryj najpiękniejsze miejsca.
Następny artykułWyjazd do Szczyrku z dziećmi. Dlaczego warto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj