Egzotyka 2018/2019 przedsprzedaż oferty opartej o połączenia rejsowe. Duże zniżki i nowości!

Egzotyka 2018/2019 przedsprzedaż oferty opartej o połączenia rejsowe. Duże zniżki i nowości!

W Rainbow rozpoczęła się właśnie sprzedaż drugiej części oferty Egzotyka 2018/2019. Tym razem do sprzedaży trafiły wyjazdy realizowane samolotami rejsowymi. Rainbow – od wielu lat lider egzotycznych podróży każdego roku uzupełnia swoje katalogi o kolejne nowości. W sezonie 2018/2018 są to:

  • KOLUMBIA – Cartagena

Położona na wybrzeżu Cartagena jest bez wątpienia najpiękniejszym miastem w Kolumbii, a może nawet w całej Ameryce Południowej. Swoje miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO zawdzięcza niezwykle kolorowej, kolonialnej zabudowie Starego Miasta, otoczonej potężnymi fortyfikacjami. Po dniu spędzonym na karaibskiej plaży warto wypić kawę w małej kafejce, pojeździć autobusem chiva rumbera lub zatańczyć vallenato na ulicy.

  • MALEZJA – Langkawi

Największa malezyjska wyspa, niedaleko zachodniego wybrzeża, przy granicy z Tajlandią. Istny turystyczny raj oferujący szereg atrakcji, jak: trekking w dżungli i w górach, orientalną faunę do obejrzenia w ptasim parku, w ogromnym akwarium i na farmie krokodyli oraz możliwość uprawiania najróżniejszych sportów wodnych i liczne pola golfowe. A w zasięgu rejsu łodzią znajduje się sto mniejszych, znacznie bardziej odludnych wysp.

  • INDIE – Goa

Dawna portugalska kolonia to zaskakujące oblicze Indii – wyraźne wpływy Portugalczyków znajdziemy w architekturze i kuchni, a także w stylu życia. To najmniejszy, ale być może najpiękniejszy indyjski stan, głównie dzięki plażom. Goa oferuje aż 125 km różnorodnych plaż – długich i szerokich, porośniętych palmami lub połączonych z infrastrukturą hotelową (szczególnie na północy, gdzie kwitnie życie nocne w klubach i na targowiskach).

Oprócz nowości oczywiście jak co roku, olbrzymia oferta miejsc na całym świecie znakomitych zarówno na wczasy jak i na zwiedzanie. Od wielu sezonów Rainbow prowadzi konsekwentną politykę cenową i zachęca do zakupu wakacji w przedsprzedaży proponując z tej okazji aż do 1000 złotych rabatu od osoby i dodatkowo nawet 5% dodatkowego rabatu dla stałych klientów oraz gratisowe gwarancje i ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa.
Promocja przedsprzedaż Egzotyka trwa od 21. marca 2018 do 20. Kwietnia 2018 i obejmuje całą ofertę egzotyczną touroperatora. Oferty dostępne w sieci salonów własnych i agencyjnych oraz na stronie R.pl

Poprzedni artykułFerie 2018: noclegi w Zakopanem droższe niż w Pradze, Barcelonie i Rzymie
Następny artykułEgoztyka 2018/2019 – sprzedaż start!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj