Obozy wakacyjne lato 2020

Obozy dla dzieci i młodzieży

Sezon wakacyjny 2020 zbliża się z każdym dniem nowego roku, a fani obozów dla dzieci i młodzieży już przeglądają szczególnie atrakcyjne oferty na rynku. Do najbardziej rozbudowanych i bezpiecznych propozycji, sygnowanych przez znaną w Polsce Agencję Turystyczną Wonderlands należą wyjazdy katalogowane na lato 2020, które znajdziecie na: https://aktywne-obozy.pl/katalog-pdf/

Kompozycja tegorocznego wypoczynku obfituje zarówno w znane z lat poprzednich:

  • obozy militarne,
  • obozy ASG i survivalowe
  • obozy wędkarskie
  • obozy przygodowe

ale tez otwiera nowe możliwości dla uczestników już od 7 roku życia wzwyż. Pobyt w nadmorskich miejscowościach w Polsce lub też na ziemi łódzkiej w Spale pozwala na przeniesienie się w świat przygód i fabularnych symulacji na miarę największych podróżników. Zamiłowanie do wojskowego charakteru obozów przyciągać będzie w tym roku nowych uczestników obozami snajperskimi, militarnymi, paintballowymi, a nawet strzeleckimi ASG. Opcja ta jest dostępna nawet dla najmłodszych pod nazwą ,,Mały Komandos”. Nieustająca popularność gry w painball wprowadza do aktualnego katalogu aktywnych obozów Wonderlands także możliwość rozbudowanego wyjazdy na laserowy paintball lub łowienie adrenaliny przy atrakcjach obozu paintballowo-survivalowego. Otoczenie środowiska naturalnego Mrzeżyna czy Dziwnówka pozwala nie tylko na uczestnictwo w organizowanych przez profesjonalistów przygód fabularnych. Dzieci i młodzież korzystające z propozycji AT Wonderlands nie mogą się nudzić, stąd też wspólne ogniska, rozgrzewki w formie gier i zabaw, a genialnym dodatkiem jest uzyskanie certyfikatu czy odznaki potwierdzającej osiągnięcia.

 Obozy wojskowe dla młodzieży

Autorskie programy obozów

Autorskie programy, które tworzą imitację świata tematycznego obozu stanowią na rynku zaletę, która zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę spośród innych propozycji dostępnych na rynku. Bogactwo propozycji jest tu dodatkowo wspomagane tak tradycyjnymi zajęciami jak spacery, śpiewy i integracja z grupą, przygotowywanie przekąsek i napojów. Nie sposób pominąć zawansowanych rozrywek typu zajęcia linowe, przygody rowerowe, alpinistyczne, artystyczne i cała gama wzajemnie uzupełniających się atrakcji. Pod okiem instruktorów i doświadczonych opiekunów, dzieci i młodzież w każdym wieku zyskują dostosowane do ich predyspozycji zadania, wzmacniające w grupie poczucie przynależności do danego obozu. Aktywne Obozy w 2020 roku stwarzają warunki do rozwoju tężyzny fizycznej i wyobraźni, a przy tym odpoczynku, z którego uczestnicy wracają zadowoleni i głodni kolejnych wrażeń.

Promocje

Informujemy, że kupując bezpośrednio za pośrednictwem naszej strony można skorzystać z dostępnych promocji. W chwili obecnej obowiązuje promocja zimowa, dzięki której nasze obozy można zarezerwować taniej aż o 150 złotych. Zapraszamy!

Poprzedni artykułGdzie uciec przed zimnem i szarością? 3 kierunki na jesienne wakacje
Następny artykułFerie ze snowboardem w Polsce – gdzie pojechać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj