Kolonia sportowo-rekreacyjna nad morzem

Wakacje już za pasem. Dzieci powoli zaczynają już wyczekiwać wymarzonych kolonii, a rodzice załatwiają wszelkie niezbędne formalności, które konieczne są do tego, by móc dziecko posłać na taki samodzielny wyjazd. Wybór kolonii też jest bardzo istotny – powinna łączyć w sobie rozrywkę z elementem edukacyjnym. Taki wypoczynek można znaleźć planując wakacje z Ekspres Busem.

Kolonie Mewia Rewa

Kolonia zorganizowana jest na polskim Pomorzu. To bardzo piękne i niezwykłe okolice, które poza bliskim dostępem do morza i niezwykłym krajobrazem oferują również liczne atrakcje, rozrywki i udostępniają ciekawe miejsca do zwiedzania.

Wyjazd zaplanowany jest na ostatni tydzień czerwca: 24-30.06. W programie kolonii, poza zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi, przewidziano również kilka wycieczek fakultatywnych. W planach jest między innymi wyprawa do oceanarium, do fokarium, do Zamku Krzyżackiego w Malborku oraz do Aqua Parku.

Taki program pozwala realizować główne założenie kolonii, którym jest zapewnienie dzieciom ciekawych i aktywnych atrakcji na świeżym powietrzu.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kolonii będą zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym w Rewie. Ośrodek mieści się w odległości 20 m od plaży, co dodaje mu uroku. Szum morza cały czas praktycznie towarzyszy uczestnikom wypoczynku.

Ośrodek ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, jeżeli chodzi o atrakcje. Skorzystać można z:

  • Boiska piłkarskiego;
  • Boiska do siatkówki;
  • Stołów do tenisa stołowego;
  • Wiat do grillowania.

Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe, mini zoo z królikami, kaczkami i innymi zwierzątkami, oraz staw do wędkowania.

Jeżeli więc jakieś dzieci nie będą zainteresowane wycieczkami, z pewnością znajdą dla siebie zajęcie na miejscu.

Dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie w czasie pobytu na kolonii. Śniadania i kolacje oferowane są w formie stołu szwedzkiego, więc każdy może najeść się dokładnie tyle na ile ma ochotę. Jedynie obiady są dokładnie porcjowane.

Program jest ciekawy, atrakcyjny i bardzo zróżnicowany, co sprawia, że czas upływa szybko, a dzieci uczą się w podczas zabawy.

Zapraszamy EkspresBus.pl. Więcej informacji -> Z Wrocławia nad Morze

—-
Artykuł dotyczy: kolonie nad morzem, kolonie dla dzieci nad morzem, kolonia nad morzem, kolonie nad morzem bałtyckim 2018, co zabrać na kolonie nad morze na 2 tygodnie, kolonie nad morze, lista rzeczy na kolonie nad morze, kolonie 2018 morze, kolonie konne nad morzem, kolonie nad morze 2018, kolonie letnie nad morzem, kolonie letnie nad morzem 2019, kolonie nad morzem 2019, kolonie 2015 polska morze, kolonie letnie nad morzem 2019, kolonie konne 2019 nad morzem, kolonie i obozy nad morzem, kolonie morze 2019, regulamin kolonii nad morzem

Poprzedni artykułCo zwiedzać w Warszawie? Co warto zobaczyć w stolicy? Najlepsze atrakcje w Warszawie!
Następny artykułUbezpieczenia podczas zimowych wyjazdów do ciepłych krajów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj