Gdzie spędzić miesiąc miodowy?

Gdzie spędzić miesiąc miodowy?

Miesiąc miodowy to symboliczna nazwa wakacji nowożeńców, którzy spędzają wspólnie czas po ślubie i weselu. Najważniejszy podczas miesiąca miodowego jest odpoczynek w swoim towarzystwie, a także świętowanie zaślubin. Coraz bardziej popularne są wyjazdy za granicę, jednak nie tylko w ten sposób możesz spędzać czas ze swoim mężem lub żoną. Sprawdź, gdzie spędzić miesiąc miodowy.

Santorini – romantyczne miejsce na wakacje

Jednym z kierunków, które musisz wziąć pod uwagę podczas planowania miesiąca miodowego jest Santorini. To grecka wyspa, która znajduje się na południu kraju i wyróżnia się piękną architekturą. Białe domki, niebieskie dachy, tawerny i typowe greckie wioski to tylko niektóre z atrakcji, jakie Cię tam czekają. Z każdego miejsca w Santorini widać piękną plażę Karmani oraz lazurowe morze, które zapiera dech w piersiach. Romantyczny czas spędzisz podczas rejsów po Morzu Egejskim, a także w trakcie wieczornych kolacji przy pysznych daniach i dobrym winie. Zachód słońca w Santorini to jeden z piękniejszych momentów w ciągu dnia. Czy jest coś bardziej romantycznego dla nowożeńców? Bez problemu połączysz to z przejażdżką na ośle czy zwiedzaniem ruin wiosek w Akrotiri. Wczasy na Santorini możesz wykupić w biurach podróży, a także zorganizować je na własną rękę. Warto skorzystać z oszczędności, aby po szaleństwie związanym ze ślubem i weselem, wystarczająco odpocząć. Jeśli koszty przekraczają Twoje możliwości, pożyczki online mogą okazać się ciekawym pomysłem na sprawienie sobie oraz swojemu partnerowi odrobiny przyjemności.

Lanzarote – miejsce, gdzie czas płynie wolniej

Mówi się, że na wyspie Lanzarote czas płynie wolnej. To zasługa pięknych widoków, wycieczek po stożkach wulkanicznych czy skosztowanie lokalnego wina. Lanzarote jest miejscem, do którego możesz wybrać się zarówno, jeśli lubisz wakacje all inclusive przy basenie, jak i miejsce, które łączy odpoczynek na plaży i zwiedzanie ciekawych miejsc. Cała wyspa znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO ze względu na piękną naturę oraz architekturę.

Weekend w hotelu ze SPA

Kto powiedział, że miesiąc miodowy musi być długi i w dodatku spędzony za granicą? Nic bardziej mylnego. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop, a oszczędności lub pożyczki online pozwalają Tobie nawet na krótki odpoczynek poza domem, wybierz hotel i ofertę SPA. To świetna okazja na relaks, odprężenie całego ciała, a także możliwość spędzenia czasu ze swoim partnerem. Podczas wyboru hotelu, weź pod uwagę, czy mają atrakcje wieczorne lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ciekawym rozwiązaniem jest boisko do tenisa, mini golf czy miejsce na zorganizowanie ogniska na terenie hotelu. Wewnątrz możesz spędzić czas na kręglach lub grze w bilard. Takie atrakcje dla Ciebie i partnera mogą okazać się świetną odskocznią od codziennych spraw, a także szaleństwa związanego ze ślubem i weselem. Odprężeniem dla ciała mogą okazać się specjalne pakiety ze SPA. Za masaż dla dwojga czy pielęgnację dopasowaną do potrzeb kobiety i mężczyzny będzie trzeba dodatkowo zapłacić, jednak warto wybrać taką dodatkową usługę. Czas spędzony razem na masażu może okazać się idealnym sposobem na odprężenie. Ceny w hotelach są zbyt wysokie? Wykorzystaj oszczędności lub skorzystaj z pożyczki online. To prosty sposób na zyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki.

Poprzedni artykułWycieczki objazdowe – aktywność i wypoczynek w jednym
Następny artykułDlaczego warto pojechać nad Bałtyk zimą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj