Egoztyka 2018/2019 – sprzedaż start!

Egoztyka 2018/2019 - sprzedaż start!

Rainbow rozpoczyna sprzedaż egzotycznych ofert na kolejny sezon zimowy – 2018/2019. Zachęca do rezerwacji w przedsprzedaży kusząc wieloma atrakcyjnymi kierunkami i zniżkami nawet do 1000 złotych od osoby. To również kolejny sezon współpracy biura z LOTem i aż 7 kierunków realizowanych dreamlinerami bezpośrednio z WarszawyBrazylia, Meksyk, Kuba, Dominikana, Mauritius, Tajlandia i Wietnam.

Meksyk, Kuba Tajlandia i Wietnam są w ofercie od wielu sezonów i ciągle są bardzo popularne. Do tego, od zeszłego sezonu w ofercie znalazło także się brazylijskie Rio de Janeiro. Był to pierwszy bezpośredni lot z Polski do Brazylii i został doskonale przyjęty przez klientów gdyż stanowi wygodny sposób dotarcia do Ameryki Południowej bez przesiadek. Wielu wybrało jedną z wycieczek objazdowych łączących zwiedzanie Brazylii z Argentyną, Peru, Chile czy Boliwią. W nadchodzącym sezonie wybór wycieczek będzie jeszcze większy! Kolejne kierunki – Mauritius i Dominikana, oba dobrze znane na polskim rynku – teraz z Rainbow dostępne wygodnie, bez międzylądowań i przesiadek dreamlinerem LOTu.
Rainbow od kilku sezonów jako jedyne biuro w Polsce ma w ofercie Gambię, która z zupełnie nieznanego kraju w Afryce, stała się hitem sprzedaży w ostatnim sezonie. Na nadchodzący sezon Gambia będzie dostępna również z wylotami z Katowic, a nie jak dotąd tylko z Warszawy.

Kolejna nowość dotyczy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które też stają się bardziej dostępne. Zamiast czarteru z Warszawy, dostępne będą połączenia z Katowic i Warszawy linią Wizzair.
Oprócz nowości w ofercie znajdziemy kierunki dostępne od wielu lat – Kenię, która od lat przyciąga zarówno safari w parkach narodowych jak i wypoczynkiem na rajskich plażach wybrzeża czy Sri Lankę gdzie zwiedzanie wyspy można połączyć z odpoczynkiem na jednej z plaż wyspy lub na Malediwach – oba kierunki będą dostępne po raz pierwszy z wylotami z Katowic.

Niskie ceny na start sprzedaży i atrakcyjne zniżki kuszą do jak najszybszego zrobienia rezerwacji. „Warunki przedsprzedaży są bardzo atrakcyjne. Wysokie kwoty zniżek – nawet do 1000 złotych od osoby, a do tego cały pakiet dodatkowych korzyści. Wiemy, że wczesne planowanie i rezerwacja są korzystne, ale często klienci obawiają się, że ich plany mogą ulec zmianie i stracą wpłaconą zaliczkę. Dlatego dajemy Ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa oraz gwarancja niezmiennej ceny gratis. To z pewnością pomoże klientom w podjęciu decyzji bo nie muszą się martwić.” – komentuje warunki nowej promocji Emilia Bratkowska, Dyrektor Marketingu i PR w Rainbow

Dodatkowo stali klienci posiadający naszą Kartę stałego Klienta mogą uzyskać nawet 5% dodatkowego rabatu – takiej oferty jeszcze nie było!

Poprzedni artykułEgzotyka 2018/2019 przedsprzedaż oferty opartej o połączenia rejsowe. Duże zniżki i nowości!
Następny artykułPodróże solo? Jednoosobowy pokój nawet do 22% droższy od podwójnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj