Domki Białka Tatrzańska – 3 powody, dla których warto wybrać je na ferie zimowe

Domki Białka Tatrzańska - 3 powody, dla których warto wybrać je na ferie zimowe

Ferie zimowe coraz bliżej, dlatego już teraz warto pomyśleć o zarezerwowaniu noclegu. Domki Białka Tatrzańska są wyborem dla wszystkich, którzy chcą wypocząć w spokojnym miejscu, zarówno w pojedynkę, jak i z rodziną. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ferie w Anielskiej Osadzie w Białce Tatrzańskiej.

  1. Bliskość do stoków narciarskich
  2. Kurort niczym w Alpach
  3. Atrakcje w Zakopanem i Nowym Targu

Domki w Białce Tatrzańskiej zapewniają komfort przez cały pobyt, bez względu na to, czy wyjeżdża się wraz z dziećmi, czy jedynie z ukochaną osobą. Pobyt w Tatrach zimą jest znacznie przyjemniejszy niż spędzanie czasu w mieście. Śnieg, świeże powietrze i piękne krajobrazy pozwalają oderwać się od codziennych problemów. Oto 3 powody, dla których warto spędzić ferie w Białce Tatrzańskiej.

Bliskość do stoków narciarskich

Domki w Białce Tatrzańskiej znajdują się w pobliżu stoków narciarskich, które są przystosowane do oczekiwań wymagających turystów. Dobrze naśnieżone i oświetlone trasy sprawiają, że miłośnicy białego szaleństwa dobrze bawią się przez cały dzień. Na turystów czekają również wyciągi orczykowe i talerzykowe, kolejki krzesełkowe oraz zróżnicowane stopnie trudności tras. Domki Białka Tatrzańska pozwalają wypocząć po całym dniu spędzonym na nartach w znacznie spokojniejszej atmosferze niż w wielu hotelach lub apartamentach w pobliskim Zakopanem.

Kurort niczym w Alpach

Anielska Osada znajduje się w pobliżu wielu tras narciarskich. Co ważne, z większości z nich można korzystać na podstawie wspólnego karnetu – pod tym względem Białka Tatrzańska upodobniła się do wielu alpejskich kurortów. Większość stoków w Białce jest łagodnych, dzięki czemu są odpowiednie dla całych rodzin. Ponadto w pobliżu oraz w samej Białce Tatrzańskiej organizowane są imprezy, jak choćby zjazdy na plastikowych workach z sianem oraz koncerty lokalnych zespołów folklorystycznych.

Atrakcje w Zakopanem i Nowym Targu

W Białce Tatrzańskiej nie brakuje atrakcji, lecz w trakcie dłuższego pobytu można wybrać się również do Zakopanego i Nowego Targu. Do stolicy polskich gór jest jedynie 20 km, natomiast Białkę i Nowy Targ dzieli 15 km. W przypadku, gdy w ferie zimowe jest zbyt mało śniegu, by spędzać czas na stoku lub bawić się z dziećmi w lepienie bałwana, można odwiedzić inne miejscowości i wybrać się do aquaparku, muzeum lub spędzić czas na innych atrakcjach. Dodatkowo z Białki Tatrzańskiej dotrze się bez trudu do wielu szlaków turystycznych, które są otwarte również w zimie – spacer po nich to wyjątkowa okazja, by poznać piękno polskich gór o każdej porze roku.

Poprzedni artykułZimowy weekend na południu Polski – noclegi w górach
Następny artykułKościelisko – destynacja marzeń?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj