W Rainbow jak w taniej linii – tylko lepiej bo z bagażem!

W Rainbow jak w taniej linii - tylko lepiej bo z bagażem!

Rainbow notuje kolejny rekordowy rok, ale nie zwalnia tempa w rozwijaniu dodatkowych usług. Właśnie uruchomił nowy system sprzedaży biletów czarterowych wzorowany na liniach lotniczych.

„Nasze ceny zaczynają się od 99 złotych za bilet w jedną stronę, przewidujemy pulę biletów do sprzedania na same przeloty w każdym z naszych czarterów na sezon letni i wzorujemy nasz system sprzedaży na liniach lotniczych promując pasażerów planujących zakup biletu z wyprzedzeniem – to zupełna nowość na rynku biur podróży w Polsce. Nikt do tej pory nie ma takiego systemu” – mówi Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu i PR w Rainbow.

Bilety są dostępne na stronie http://biletyczarterowe.r.pl – można kupić bilety w jedną stronę, na dowolną długość pobytu – jeśli tylko w tym dniu dostępny jest czarterowy przelot w dane miejsce. Teraz klienci, którzy nie chcą kupować całego pakietu i wolą sami planować wakacje zyskują dodatkową, bardzo szeroką ofertę kierunków, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla biur podróży. Co więcej nie muszą się ograniczać tygodniowym cyklem wyjazdów zorganizowanych – ich pobyt może być dowolnie długi, może również zaczynać się w jednym miejscu, a kończyć w zupełnie innym.

„Dajemy klientom pełną dowolność i elastyczność w planowaniu wakacji, to zupełnie nowa usługa którą docenią ci, którzy lubią samodzielność i realizację własnych planów wakacyjnych podróży” – dodaje Bratkowska.

W zeszłym roku Rainbow właściwie bez promocji sprzedał ponad 27 tys. biletów lotniczych, w tym roku liczy na wiele więcej ze względu na swoją nową politykę cenową.

„U nas bagaż jest w cenie biletu więc nasze ceny są konkurencją dla tanich przewoźników lotniczych, którzy może cenę wyjściową mają niską, ale opłaty za bagaż wysokie. Klienci zawsze sprawdzają i porównują kilka linii lotniczych i wiemy, że w tych porównaniach wypadamy korzystnie” – zaznacza Bratkowska.

Sprzedaż biletów ruszyła kilka dni temu, ceny zaczynają się od 99 złotych za bilet w jedną stronę na tak zwanych „pustych przelotach” które występują na początku i na końcu każdego sezonu na praktycznie każdym z letnich kierunków. Do krajów w basenie Morza Śródziemnego można kupić bilety już od 500 pln w obie strony (bagaż wliczony w cenę) – np. do Palermo na Sycylii czy do Barcelony na lotnisko Reus. Jeszcze taniej można polecieć nad Adriatyk – przelot do Rijeki z Warszawy to koszt zaledwie 400 złotych za osobę w obie strony z bagażem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here